Čo môže byť lepšie pre celkový obrázok možností v našom projekte, ako skúsenosti konkrétnych ľudí ako vy. Nasledujúce príbehy sú len malou časťou skúseností mnohých ľudí, ktorí v systéme pracujú. Kliknutím na fotku uvidíte celý príbeh.

POKRAČOVAŤ >>

Margita a Petr Kozákovci
pôvodná profesia: strojník/kuchárka
čítať príbeh
Renáta Daňková
pôvodná profesia: stavebná technička
čítať príbeh
Petr a Monika Fulajtárovci
pôvodná profesia: absolvent stavebnej fakulty / študentka
čítať príbeh
Kamila a Tomáš Mihulovci
pôvodná profesia: študentov
čítať príbeh
Margita a Petr Kozákovci
pôvodná profesia: strojník/kuchárka

Je to už päť rokov, kedy sme sa prvýkrát stretli s touto príležitosťou. V tej dobe bolo pre nás ťažko uveriteľné, že aj my by sme mohli mať tak neuveriteľné príjmy a bez akéhokoľvek obchodného talentu.

Po absolvovaní priemyselnej školy som začal pracovať v rodinnej stavebnej firme ako strojník, kde som pracoval 12 rokov. Táto práca ma vždy veľmi bavila, bola však časovo a sezónne náročná. Manželka je absolventka hotelovej školy, pracovala ako cukrárka, a potom ako kuchárka v reštaurácii. Pracovala na zmeny, vrátane víkendov a sviatkov.

Napriek tomu, že sme pracovali od rána do večera, neboli sme schopní z našich príjmov dokončiť náš nedostavaný domček a realizovať naše plány. Naopak, mali sme veľké dlhy, málo času i peňazí na realizáciu našich cieľov a ešte k tomu sme začali plánovať rodinu.

Hľadali sme nejaký ďalší príjem, hlavne pre manželku k materskej a nadchla nás možnosť pracovať z domu, byť vlastným šéfom a organizovať si čas podľa našich potrieb s ohľadom na rodinu aj naše koníčky. Začali sme na vedľajšiu činnosť, prvý mesiac sme si privyrobili 3.000 Kč, postupne sme sa vypracovávali a šiesty mesiac sme si privyrobili už 25.000 Kč. Vďaka fantastickému finančnému ohodnoteniu a lukratívnemu odboru sme začali pracovať naplno, náš príjem v súčasnosti neklesá pod 70.000 Kč mesačne a zároveň neuveriteľne rastie, užívame si skvelý životný štýl a to najlepšie, budúcnosť na nás ešte čaká.

Dnes táto príležitosť pre nás znamená podnikať doma, máme dostatok času na rodinu aj koníčky, budujeme si kariéru, cestujeme, poznávame nových ľudí a priateľov, vzdelávame sa a máme úplnú istotu do budúcnosti.

Aj keď to bolo na začiatku pre nás ťažko uveriteľné, dnes je to i pre nás realita a vieme, že sme urobili to najlepšie rozhodnutie pre našu budúcnosť.

Zavrieť
Petr a Monika Fulajtárovci
pôvodná profesia: absolvent stavebnej fakulty / študentka

Mám 34 rokov a od malička mi bolo vštepované do hlavy, že jedine získanie akademického titulu mi zaistí lepšiu prácu, vyšší postavenie a tiež vyššie príjmy. Realita bola ale iná, ako absolvent bez praxe som skončil na úrade práce a poberal som podporu 3.500 Kč. Takto som si kariéru nepredstavoval!

Preto som v októbri 1998 z pozície nezamestnaného absolventa stavebnej fakulty VUT Brno začal spolupracovať s touto firmou. Jena z vecí, ktorá ma v systéme hneď zaujala bolo zaškolenie a hlavne možnosť finančného rastu. Doslova ma ohromili výsledky ľudí, ktorí už s firmou spolupracovali. Prvý mesiac v podnikaní som si zarobil 6.000 Kč.

V januári 2000 sa ku mne pridala partnerka Monika. Študovala obchodnú akadémiu. Zo začiatku ju zaujali hlavne produkty a neskôr sa jej zapáčila jednoduchosť a pohodlnosť práce so systémom.

Žijeme v Bratislave, v roku 2008 sme sa vzali, v marci 2009 sa nám narodil syn, ktorý je pre nás veľkou motiváciou, pretože mu chceme zaistiť skvelú budúcnosť. Nesmierne si ceníme, že podnikanie z domu nám umožňuje tráviť s ním veľa času.

Dnes, po 10 rokoch podnikania zarábame 125.000 Kč mesačne. Sme hrdí na to, že vďaka podnikaniu sme si kúpili vlastný byt a dve nové autá.

Tento projekt berieme ako životnú príležitosť a vieme, že to, čo sa nám teraz deje, je len začiatok skvelej budúcnosti.

Zavrieť
Renáta Daňková
pôvodná profesia: stavebná technička

Pracovala som viac ako 10 rokov na niekoľkých miestach ako stavebný technik, potom v banke a nakoniec vo veľkoobchode so stavebným materiálom. Finančne som bola ohodnotená dobre, ale pracovná doba nemala stanovený koniec, niekedy to bolo i do večera. Ako bezdetná som nad tým nepremýšľala.

Potom som bola 6 rokov na MD. Rok a pol pred ukončením MD som premýšľala, čo budem robiť, aby som mala na deti čas.

Nechcela som nikam dochádzať a prihlásiť sa na úrad práce nebol práve môj cieľ. Bolo pre mňa dôležité robiť doma, takže som sa rozhodla využiť túto príležitosť.

Rok a pol som túto činnosť robila popri MD, a príjmy sa postupne zvyšovali. Po MD som pokračovala na hlavnú činnosť, pretože príjmy už boli vyššie, ako keby som bola niekde v zamestnaní, mala som možnosť organizovať si čas ako potrebujem, a mať ho hlavne na rodinu. Vyhovoval mi spôsob práce, videla som veľkú perspektívu do budúcnosti a maximálna podpora v systéme a celom tíme bola skvelá.

Na hlavnú činnosť robím už ďalších päť rokov, pracujem z domu, môžem tráviť čas s rodinou, vďaka príležitosti cestujem po svete. Ako som videla po MD veľkú perspektívu, tak tá sa naplňuje – každý rok sa príjmy zvyšujú.

Zavrieť
Kamila a Tomáš Mihulovci
pôvodná profesia: študentov

K tejto príležitosti sme sa dostali ako študenti vysokej školy. V tej dobe sme boli v zlej finančnej situácii a tak sme si hľadali privyrobenie alebo brigádu. O tejto možnosti nám povedal náš kamarát. Vzhľadom k tomu, že sme mali veľa predovšetkým športových koníčkov, zaujala nás výhoda voľnej pracovnej doby a do budúcnosti možnosť dosiahnuť vysoké príjmy.

Spočiatku sme túto činnosť brali len ako privyrobenie, ale po skončení vysokej školy sme sa rozhodli venovať sa jej naplno. Vďaka tomuto systému pracujeme z domu, môžeme sa venovať svojim koníčkom, ale hlavne si vážime to, že máme obaja čas starať sa o dve malé dcéry.

Dôležité je pre nás to, že pracujeme v perspektívnom odvetví a vďaka veľmi štedrému spôsobu odmeňovania môžeme dosahovať stále vyššie príjmy, zaobstarať si nové bývanie, chodiť pekným autom, cestovať a budovať si kariéru.

Zavrieť

Pamätám si, keď som povedal môjmu "učiteľovi": "Keby som mal viac peňazí, tak by som mal lepší plán." On ihneď reagoval: "Ja by som povedal, že keby som mal lepší plán, tak by som mal viac peňazí." Tu vidíte, že to, čo je kľúčové je plán do budúcnosti nie situácie, v ktorej ste teraz.

Jim Rohn