Ak ste sa dočítali až sem, znamená to, že máte skutočne záujem zmeniť svoju budúcnosť. Každý krok je súčasťou triediaceho procesu, ktorý nám ukazuje, že to myslíte naozaj vážne. Fakty sú veľmi dôležité a tak váš ďalší krok vás prevedie všetkými faktami a umožní vám urobiť rozhodnutie na základe kvalitných informácií.

Nepotrebujete žiadne zvláštne nadanie, talent alebo zručnosti. Potrebujete len túžbu zmeniť vaše podmienky a ochotu pracovať. A možno tú najdôležitejšiu vec – odvahu začať niečo nové!

Náš systém je vytvorený tak, aby bol váš obchod riadený z domu veľmi úspešný a ziskový. Na druhú stranu je veľmi jednoduchý na obsluhu, riadenie a tiež na naučenie.

Ako prebieha výberový proces

Odoslaním elektronického dotazníka bude vaša žiadosť zaradená do prvého stupňa procesu. O výsledku vás budeme informovať na vašu emailovú adresu v nasledujúcich 3 pracovných dňoch. V prípade, že budete vybraná/ý ako vhodný kandidát, tak je nutné na tento e-mail behom 2 dní zareagovať, inak bude uprednostnený iný kandidát.

DOTAZNÍK PRE UCHÁDZAČA:Zaslaním tohto dotazníka
  • potvrdzujem správnosť všetkých vyššie uvedených informácií a ďalších potrebných informácií, ktoré môžu byť dôležité pri rozhodovaní o vhodnosti môjho pozvania do ďalšieho kola výberového konania,
  • potvrdzujem, že vyššie uvedené informácie sú pravdivé,
  • uvedomujem si, že nepravdivé a nepresné informácie môžu byť dôvodom na vyradenie mojej žiadosti.

Takmer každý si je dnes vedomý akú expanziu má internet po celom svete a budúcnosť, ktorá je ešte oveľa väčšia. Nezabudnite, že úspešní ľudia robia to, čo neúspešní robiť nechcú, preto vybočte zo stereotypu a pozrite sa na smer, ktorý vám dá nové možnosti.